NiallKim dla mnie był? Pozostanie to dla mnie zagadką do końca życia. Pojawił się zupełnie niespodziewanie, wzbudzając we mnie fascynację. Tajemniczy zjawił się, kiedy z bólem odwiedzałem miejsce, w którym straciłem kolejną część mojego serca. Ukazywał się i znikał równie szybko, ale dogoniłem go, dostałem szansę, aby go poznać. I był zupełnie inny niż myślałem. Szalony, podniecający, zabawny, ale i skrywający własny ból pod maską pewności siebie. Potrzebował mnie, aby ponownie poczuć życie. Nauczył mnie tej drugiej, lekko poznanej wcześniej, strony świata. A ja miałem mu oddać siebie, abyśmy razem mogli nabrać wiatru w żagle. Tylko, że wypłynąłem na nieznane wody, gubiąc się w rzeczywistości.

H.

4 komentarze:

 1. Tak bardzo jak podoba mi się ten tekst, tak bardzo jestem w obawach o Stylesa i Horana... Co też ta twoja głowa znów wymyśliła, hmm?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejciu, coś Ty znowu wymyśliła? Tajemniczy początek :D cóż.. pozostaje mi czekać na rozwój wydarzeń, także szybko rozdział, poproszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znalazłam twój komentarz na moim blogu i nie powiem, ale bardzo mi się miło zrobiło. W sumie nie wiem jakich słów użyć, aby ci podziękować za odrobinę nadzei i wsparcia. Po prostu dziękuję. I zapraszam do mnie w wolnej chwili. Rozpoczęłam "Amazonkę" od nowa i twoja opinia bardzo by mnie uszczęśliwiła. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne :) Kiedy następny rozdział?

  OdpowiedzUsuń